';
GAJDA CONCEPT

Nadzór nad
REALIZACJĄ PROJEKTU

Projekt – wizualizacja

Mając gotowy szczegółowy projekt swojej inwestycji jesteś gotowy, aby rozpocząć remont. Teraz potrzebny jest już tylko harmonogram kto, kiedy zaczyna, ile to potrwa, jakie elementy muszą zostać przygotowane dla poszczególnych fachowców i w jakiej kolejności.

Następnie należy skonsultować na miejscu wszystkie tzw. “styki branż”, aby upewnić się, że wszyscy znają szczegóły projektu i aby fachowcy współpracowali, a nie przeszkadzali sobie nawzajem na budowie.

Realizacja – fotografia gotowego pomieszczenia

Później, wystarczy już tylko na bieżąco weryfikować, czy wszystko działa zgodnie z planem, czy dostawy są realizowane terminowo, czy nie pojawiły się jakieś dodatkowe okoliczności, które należało by wziąć pod uwagę i ewentualnie wprowadzić rozwiązania zamienne.

Oczywiście nie ma ludzi niezastąpionych i pewnie dałbyś radę, ale gdybyś jednak nie miał na to ochoty albo czasu to pamiętaj, że naszą współpracę możemy poszerzyć o nadzór projektu. Każdy z naszych projektów jest w pełni realizowalny i, jeśli masz takie życzenie, osobiście dopilnujemy, aby nasz wspólny cel urzeczywistnić.

Zostaw numer, oddzwonimy

    • Image
    • Image
    • Image
    • Image