';

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Zaprojektowanie funkcjonalnego i pięknego wnętrza to złożone i wymagające zadanie. Poza zmysłem estetycznym trzeba się wykazać dużą wiedzą techniczną popartą doświadczeniem. Dzięki architektowi wnętrz na pewno unikniesz wielu nieprzemyślanych i błędnych decyzji na każdym etapie przedsięwzięcia. Taki dobrze zaplanowany remont będzie dużo tańszy i krótszy.

Możliwie jak najwcześniej. Nawet jeśli budynek jeszcze nie istnieje, na podstawie rzutów architektonicznych, projektant wnętrz jest w stanie przystąpić do pracy. Łatwiej jest podejmować decyzje widząc rysunki i wizualizacje. Dopóki trwa faza planowania jest tam jeszcze przestrzeń na dyskusję i wybór spośród różnych wariantów.

Dzięki temu układ funkcjonalny i ostateczny rozkład ścian działowych będzie spełniał indywidualne oczekiwania. Taki gotowy i przemyślany projekt przekazujemy na budowe, gdzie wszystkie ewentualne zmiany są od razu aktualizowane, unikając dodatkowych kosztów np. związanych z burzeniem starych i stawianiem nowych ścian czy poprawianiem instalacji elektrycznej.

Dobry plan na budowie jest bezcenny. Im wcześniej go mamy tym szybciej, sprawniej i taniej będzie go realizować.

Podczas pierwszego spotkania omawiane są plany i marzenia dotyczące projektowanych wnętrz. Warto przygotować rzut pomieszczeń przeznaczonych pod projekt (jeśli taki się posiada). Pomocne mogą też być zdjęcia i inne inspiracje pokazujące Wasz gust oraz charakter, w jakim projektowane wnętrze ma być utrzymane.

Cena projektu zależy od powierzchni wnętrza i zakresu prac. Wyceny dokonujemy po zapoznaniu się z oczekiwaniami i określeniu zakresu projektu. Możemy też przygotować wycenę on-line po wypełnieniu krótkiego formularza na naszej stronie www.

Image icon
PRZEJDŹ DO FORMULARZA WYCENY

Proces tworzenia projektu może trwać średnio 4-6 tygodni w zależności od zakresu.

Tak. Jeśli Klient wyraża taką chęć, polecimy sprawdzone ekipy remontowe, zaproponujemy regularne wizyty na budowie, konsultacje telefoniczne, koordynację brygad oraz monitorowanie wykonywanych prac. Zakres ustalamy indywidualnie po przygotowaniu projektu.

Polecamy sprawdzone ekipy remontowe oraz wszystkich innych fachowców potrzebnych do realizacji projektu.

Tak. Doradzimy, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, jakie materiały wykończeniowe wybrać spośród ofert dostępnych na rynku. Doradzimy gdzie można poszukać oszczędności, a gdzie nie należy zgadzać się na kompromisy. Pomagamy w zakupach on-line i stacjonarnie.

Tak. Prowadzimy też taką formę współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

GAJDA CONCEPT

Zostaw numer, oddzwonimy

    • Image
    • Image
    • Image
    • Image