';
GAJDA CONCEPT

Zakupy materiałów
I DODATKÓW

Niezależnie od tego czy posiadasz szczegółowy projekt, czy ogólną koncepcję na aranżacje swojej inwestycji, do jej wykończenia będziesz potrzebował mnóstwa elementów składowych: materiałów wykończeniowych, okładzin, podłóg, drzwi, płytek, farb i wielu, wielu innych.

Oferty sklepów są nieskończone. Dziś ogranicza nas tylko budżet. Jak w tym gąszczu niezliczonych okazji i “najlepszych” ofert wyszukać to, co naprawdę przez wiele lat będzie dobrze służyło i cieszyło oko?

Nie musisz być ekspertem od podłóg, drzwi czy mebli.

Doradzimy, biorąc pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Zwrócimy uwagę na plusy i minusy różnych możliwości. Postaramy się, mając na uwadze całościowy efekt końcowy, doradzić gdzie można poszukać oszczędności, a gdzie nie należy zgadzać się na kompromisy.

Image icon
SKONTAKTUJ SIĘ
GAJDA CONCEPT

Idealne
ZAKUPY

Na wspólne zakupy pojedziemy z Tobą osobiście na terenie Śląska*. Zabierzemy ze sobą próbki płyt meblowych i wzorniki kolorów tak, aby na żywo zestawić ze sobą wszystkie materiały i ułatwić dokonanie właściwych wyborów.

Jeśli z racji odległości osobiste spotkanie nie będzie możliwe możemy np. skompletować listę zakupów w Katowicach, w sklepach mających swoje oddziały w całym kraju. Pozwoli Ci to przed dokonaniem zakupu zobaczyć i dotknąć wybrane przez nas produkty w swoim mieście.

W obu przypadkach przygotujemy również propozycje zakupów z ofert sklepów online.

*Negocjacje cenowe dla klientów GajdaConcept w wybranych sklepach stacjonarnych na terenie Śląska

GAJDA CONCEPT

Możemy zrobić wszystko za Ciebie

Oferujemy doradztwo i pomoc w znalezieniu wykonawców – ekipy remontowej , stolarza czy rzemieślnika do wykonania indywidualnie zaprojektowanych elementów.

Przedstawimy konkretne propozycje elementów wyposażenia wraz z odnośnikami do sklepów, w których można je zakupić.

Pojedziemy na wspólne zakupy w salonach stacjonarnych*-  pomożemy w doborze konkretnych elementów ( np. płytki, sanitariaty, okładziny, drzwi itp. w zestawieniu z zaproponowana kolorystyka mebli).

Negocjacje cenowe dla klientów GajdaConcept

*w wybranych sklepach stacjonarnych na terenie Śląska

Image icon
SKONTAKTUJ SIĘ

Zostaw numer, oddzwonimy

    • Image
    • Image
    • Image
    • Image